Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Cserháti Zsuzsa: Életem zenéje – Best Of (BMG)

létrehozva: 2003. 09. 01.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2004. 05. 21. 0:00
Visszatartották a kifizetendő negyedéves járulékokat a BMG-nél: magyarul nem volt pénze. Cserháti nem adta el magát 20 Ft-okért -sok pályatársához hasonlóan- , nem ment bele mindenáron mindenbe. Egy -szerintem- nagyon mélyérzésú, igaz (ha lehet ezt mondani) ember volt. Tönkretették. És ŐK ezt tudják. Ma is azzal foglalkoznak, amivel akkor. De hát, ha tudná a közönség, mi van a háttérben a zenei berkeken belül :elájulna!...Ez is egy maffia.
Vendég 2003. 12. 17. 0:00
Guest 2003-11-06-nak mit ertesz azalatt,hogy mrggyilkoltak Zsuzsat.Pls valaszolj fontos lenne nekem.
Koszonom
A
Vendég 2003. 11. 06. 0:00
GRATULÁLUNK AZ ÉNEKESNŐ MEGGYILKOLÁSÁHOZ! Hajrá Földes és csapata!!! Éljen Szuggeszti Margit a BMG királynője, aki többet hazudott, mint a komcsik 45 év alatt!!! Irigylésre méltó profizmusával majdnem mindenkivel elhiteti, hogy kiadója a legkorrektebb!!! Kedves BMG-team!: Ideje lenne a 800 ezer ft/hó jövedelem mellett nem csak a kávé kevergetéssel foglalkozni, hanem mondjuk bevallani a valódi eladási példányszámokat!
Ezért úgy dontöttünk, hogy mivel ezt a feladatot fennállásuk óta nem teljesítették, ezért Geszti Margitot hazugságvizsgálóra "kapcsoljuk". Szép eredmény lesz!!! Új gépet kell venni...
Vendég 2003. 10. 27. 0:00
Kedvelted Cserháti Zsuzsát?Mert én nen ismertem személyesen!!!!!!!!!!!!
Vendég 2003. 10. 06. 0:00
Életében kellett volna ennyit foglalkozni vele...! Most már szimpla képmutatás az egész! Rohadtul tehetséges volt, ez az igazság!
Vendég 2003. 09. 27. 0:00
Utálom a kommunista Medgyessit!!!
Vendég 2003. 09. 23. 0:00
hello
Vendég 2003. 09. 19. 0:00
vki nem tudja hogy honnan lehet letolteni?
Vendég 2003. 09. 12. 0:00
lehet már kapnim az új cd-t? mennyibe kerül"
Vendég 2003. 09. 10. 0:00
Addig kellett volna ennyit foglalkozni vele, míg élt! Az ő halála a szakma és az ország szégyene is egyben. A kiadója meg ne mentegetőzzön, nem csak Cserháti volt az egyedüli, akinek a járandóságait a lemez eladások után egyszerűen nem fizették ki időben.Ezt csak ebben az országban lehet megtenni. Irány az únió!
Gábor
Vendég 2003. 09. 08. 0:00
király
Jónap Tamás 2003. 09. 01. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók