Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Neoton DVD-n

létrehozva: 2005. 04. 29.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

BABA 2016. 02. 19. 19:07
SZÉP!BABA
RÉKA 2015. 09. 06. 10:51
Tetszik!RÉKA
Vendég 2008. 06. 03. 20:15
teljesen igazad van Melinda
Vendég 2007. 10. 29. 20:15
A nyáron Skóciában voltam, és egyik este meglepődtem, amikor riportműsor volt Csepregi Évával az ottani tévében / Eva Sun néven/.Mutattak pár angol nyelvű dalát, amit idáig nem is hallottam, és meg kell hogy mondjam, nagyon jók voltak. Pl. az ATRA nagyon tetszett. Idáig nem nagyon figyeltem fel erre a nőre, de azóta érdekelnek róla a dolgok.Márk
atis 2006. 08. 13. 4:42
Emberek kivagyok akadva ennyi kultúrálatlan megjegyzéstől, ha nem tetszik valami nem hallgatom!De ha mégis meghallgatom ami nem tetszik
akkor olyan kritikát említek amely megállja a helyét és adok összehasonlítási alapot.
geri 2006. 07. 24. 16:50
ha valakinek + van a régi neoton amin a három éva van kazin kérlek irjatok nekem. vagy hol lehet beszerezni. alpacino
NeotonMelcsi 2006. 07. 14. 11:49
nemtudom,mi a bajotok a Neoton Familiával meg Csepregi Évával??!!!
De ha nem tetszik nektek akkor egyszrű:nem kell hallgatni!!!
És szerintem jó,hogy újra öszeálltak mert ez az igazi zene!!
ÉVÁNAK ESZMÉLETLEN JÓ HANGJA VAN!!!
És ha ti nem is,de mi akik szeretik összetartjuk őket,hogy nem váljanak szét ismét!!!
Mert abba belehalnánk mi Neotonosok,akik rajongunk érük!!!!
Éva ha fellépsz msn-re akkor hívj,puszi Dávidnak!!
Melinda
Vendég 2006. 04. 16. 6:39
SILÁNY AZ EGÉSZ PRODUKCIÓ

Nem kellene vissza térni !
Vendég 2006. 04. 10. 19:16
sajnos csak rossz minőségben van meg,

A zenekar a rossz !
Vendég 2006. 03. 10. 19:34
SILÁNY AZ EGÉSZ PRODUKCIÓ
Vendég 2006. 02. 06. 10:51
aZ eDŐS MEGINT TAPSOLNA A BOT FÜLÉVEL
Vendég 2006. 02. 03. 17:38
Smile Again, amit Csepregi Éva vitt sikerre

NEM KELL HASRA ESNI , ELÉG SILÁNY AZ EGÉSZ PRODUKCIÓ
Vendég 2006. 01. 10. 20:40
nekem is az az egyik kedvencem, sajnos csak rossz minőségben van meg, cd-n még nem adták ki
Vendég 2006. 01. 10. 18:16
Én még a Smile again -nál is szebb számot találtam, amit eddig nem ismertem, de állítom, hogy a világ egyik legszebb lírai dala, a címe: ATRA. Szenzációs dal szerintem. És ezt is Csepregi Éva énekli...
Vendég 2006. 01. 07. 17:33
A Smile Again-t a Newton Family írta azaz a Neoton Família amit Csepregi Éva énekelt és vitt sikere, sajnos a magyar változatot nem lehetet hallani a rádiókban pedig talán még jobb mint az angol amit szintén Éva énekelt viszont azt a Neoton alapítoja csak 2002-ben engedélyezte hogy megjelenjen magyarul...
de ha nem hiszed el járj utána,én kb 1 perc keresés után ezt a kétt linket találtam ami azt bizonyitja hogy elég sikeres lehet ha egy nemzetközi karaoke oldalon is szerepel, ja és a Neoton neve alat... http://www.karaokecenter.com/eng0.html a másik egy japán oldal válogatás lemez ami a legjobb szerelmes dalokat tartalmaza http://www.coden.com.tw/shop/l05.htm .
Vendég 2006. 01. 07. 13:41
Smile Again, amit Csepregi Éva vitt sikerre

Tévedes már előtte is sikeres volt !
Vendég 2006. 01. 04. 18:46
maximálisan egyetértek
Zsolt
Vendég 2006. 01. 04. 12:19
Sziasztok!

Nemrég néztem meg egy felvételt amin a Nagy Feró nyilatkozott, többek között szóba került a Neoton is, meglepődtem hogy még Ő is elismerte, hogy nem hiszi, hogy ha más zenekart menedzseltek volna úgy a 80’-as években mint a Neoton-t, hogy akkor másnak is sikerült volna olyan sikereket elérni mint az Éváéknak… Ha ezt még a Feró is bevallja, akkor min folyik itt a vita? Évát lehet szeretni utálni, mint minden előadót, viszont a sikereiket nehéz lenne elvenni tőlük! Igaz nem lettek világsztárok, de ez abban az időben egy magyarzenekarnak maga lett volna a 8.csoda, ahhoz Angliában, Németországban vagy Amerikában kellet volna élniük. Én ismerek olyan Holland házaspárt, akiknek a Párizsi lány a kedvenc daluk, mert az a szám ment épen akkor, amikor megismerkedtek, persze nem Magyarországon ismerkedtek meg… Viszont ma már nyitott a világ, hiába nézelődnénk nem találnánk olyan zenekart, akik legalább 10 országban megjelentetnek és sikere visznek magyar dalokat. ( vannak olyan Neoton lemezek amelyiket egy az egyben lemásoltak pl.: Brazíliában és kiadták sajátjukként) A Neoton dalok még ma is megállják a helyüket.
Egyetlen egy dolgot sajnálok az életemben, hogy koromnál fogva nem lehetem olyan Neoton Família koncerten, amin a Jakab Gyuri is énekelt.

BUÉK mindenkinek! „Egy kis nyugalmat kívánok én, egyetlen mosolyt kínálok én :-)”
Vendég 2006. 01. 01. 16:15
Ez tényleg az unintelligencia maximuma. Tényleg "ithon" vagyunk "eggyüt" vagy álmodom? Sanya
Vendég 2006. 01. 01. 10:43
Húúú de primitív vagy a helyesírásoddal együtt!
EGGYÜT, ITHON.... Atyaisten!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 12. 31. 9:21
ITHON NEM SOKAN
UTÁLJÁK AZ ÁDÁMMAL EGGYÜT
Vendég 2005. 12. 29. 20:44
A legszebb dal amit valaha hallottam egy film betétdala, a Smile Again, amit Csepregi Éva vitt sikerre. Köszönöm
Vendég 2005. 12. 27. 16:22
fogorvos vagyok
NYA LD KI AZ ENYEMET IS , HA HAGYOM
NYA LD KI A CSPREGIET IS , Ő BIZTOSAN MEGENGEDI , MIVEL VÉN F..@..HOZ VAN SZOKVA !
Vendég 2005. 12. 26. 23:16
Bármennyire is támadják páran, Magyaro. eddigi legsikeresebb együttese, Japánban majdnem mindenki ismeri a Newton Family-t, Csepregi Éva arca miatt imádják országunkat, s többek között miatta tudják azt, hogy hol van Magyaro.. Akárhogyis, ez nem semmi dolog azt hiszem. 20 éves lány, aki járt japánban
Vendég 2005. 12. 26. 22:06
Bocsánat, úgy akartam kifejezni, hogy a londoni túrista intelligens, a másikkicsit b@nkó. Nem azért mert nem szereti Csepregit, hanem amilyen stílusban nyilatkozik. Valószínű csa 8 általánosa van, vagy vmivel több. Ne bántsuk, inkább sajnáljuk.
Vendég 2005. 12. 26. 22:03
Fölösleges vitatkoznotok, ugyanis nem vagytok egy szinten. Az előttem szóló ugyanis sokkal unintelligensebb, mint az előző. Én mindenesetre szégyellném az ilyen rajongómat, ha énekes lennék. Gondolom örül Csepregi is, hogy nem rajong ő érte. Egyébként sokat hallani róla, én pl. fogorvos vagyok, és a svájci pacienseimtől tudom, hogy Svájcban is adják angol nyelvű számait.
Vendég 2005. 12. 26. 13:52
BIZTO S ELFOGYOT A LÓVÉ ES KICSIT HKNI JELLEGGEL MEGPROBÁLNAK DOLGOZNI HA SIKERÜL
AZ ANGOLOKNAK HA BE RUGNAK MINDEGGY MIRE TOMBOLNAK.
BIZTOS CSL VÉLETLEN. DE LEHET HOGY CSAK HASONLITOTT RÁ !
Vendég 2005. 12. 25. 2:33
A mult héten voltam London belvárosában egy discoban, és mit nyomatak a Santa Mariát angolul... Azért annyira nem lehet tehetségtelen az Évike ha még ott is tomboltak rá. Ennyit arol hogy nem lehet halani róla, de ha megnézed kedves kritikus hogy mennyit koncerteznek mostanában akor biztosan befognád a szád, ja és Ők élőben nyomják nem úgy mint egyesek! egyébként ha valaki figyeli a magyar könnyüzenét azótóta sem volt szerintem sikeresebb csapat a Neotonnál...
Vendég 2005. 12. 23. 7:37
2 évig éltem nyugaton

Hol , AFRIKÁBAN, ember evők kőzőtt.
Kit erdekel hol éltél
nincs izlésed az biztos
VALÓSZINŰ ANYÁD ENEKELT
Vendég 2005. 12. 22. 19:04
Az egyik ismerősöm hívta fel figyelmemet egy lemezre, aminek Jubileum a címe. A 3. lemezboltbn kaptam meg, és a rajta lévő számok egy új Csepregit mutattak meg, talán az igazit, mert szuper dalok vannak rajta. Nem yoyos számok. Mit mondjak, elámultam....
Vendég 2005. 12. 18. 22:37
Tényleg óriási unintelligens bunk@, aki ilyeneket ír, v. irigyese, de mindenképp bunk@. Szégyellem miatta hogy magyar vagyok. 2 évig éltem nyugaton, de ilyen tapl@ beszólásokat nem hallottam. Nem vagyok különösebb rajongója, de pár napja a BBC Prime TV-csatornán láttam és hallottam őt énekelni, 2-3 angol nyelvű számot, s mondhatom, elámultam, óriási sikere volt, persze nem a régi Neotonos dalok voltak. Minden elismerésem.
Vendég 2005. 12. 18. 8:01
G E C I KOMONISTA K U R V A !
MOST LEGYEL NAGY EMBER , TEHETSEGTELEN K U R V A !
Vendég 2005. 12. 15. 16:15
Csepregi Éva pedig ott van a magyar zenei élvonalban. Csak úgy, mint azelőtt: csendesen
DE NAGYON CSENDESEN MERT HALLANI SEM LEHET RÓLA , TEHETSEGTELEN BAR@M !
Vendég 2005. 12. 09. 22:18
Undorító 1-2 hozzászólás, sajnos mai világunk erkölcstelenségét tükrözi. 23 éves srác
Vendég 2005. 12. 03. 7:26
Nem csak akkor , hanem most szop@ják a f.....t ,
DE MÁR NINCS KINEK !
Vendég 2005. 11. 26. 21:15
A nyolcvanas években folyton azzal vádolták, sok tehetséges zenekar amiatt nem juthat az áhított sikerhez, mert Csepregi Éva akkori élettársa, a Neoton Família menedzsere, a magyar hanglemezkiadás akkori „atyaistene", dr. Erdős Péter inkább a maga kedvenceit futtatja. Az sem egyszer hangzott el, hogy Csepregi Éva sikere ennek a protekciónak tudható be, egy olyan lufi, ami hamar leereszt.

Aztán elmúltak a 80-as évek, Erdős doktor sem egyengetheti sem a Neoton, sem Éva útjait- hacsak odaföntről nem… Az a sok akkori „tehetséges" zenekar azóta is várat a nagy kiugrással. Csepregi Éva pedig ott van a magyar zenei élvonalban. Csak úgy, mint azelőtt: csendesen, szerényen, de nagy sikerrel övezve.

A Neoton dalai, a Csepregi Éva által sikerre vitt slágerek ma is folynak – ilyen-olyan feldolgozásban – a rádiókból, zenetévék mûsoraiból.

Csepregi Éva divat. Azóta is. Nem tartja magát sztárnak. Csak a dolgát végzi. Ezért szeretik. Gyermekek megsegítéséért tevékenykedik, színházban játszik, koncertezik, járja az országot s a világot. Alig győz eleget tenni a fellépésre való invitálásoknak
Vendég 2005. 11. 24. 18:01
Kit érdekel , a vén Kanca , már nem myerit ez a lényeg
Vendég 2005. 11. 09. 15:00
mértz nem lehet hallgatni zenét
Vendég 2005. 11. 08. 20:39
ZENE ELLEN BE VAN OLTVA , DE AZ ERDŐS SEGITETT , LEGALÁBB A VAGYONAT RÁ HAGYTA !
Vendég 2005. 10. 16. 20:19
Majd a Nagy Feró könyv megmutatja hogy hol a kezted az Erdősnél : diványon
Egy kis : az öreg motor SZIVATOVAL INDUL
HEHE-HAHA
Vendég 2005. 09. 26. 5:59
Rosszabb mint a Zoltán Erika !
Vendég 2005. 09. 03. 0:52
a legtehetsegesebb es a legsikeresebb enekesno Csepregi Eva.
Vendég 2005. 06. 12. 18:50
NEOTON FAMILIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 06. 04. 6:43
Dalol a NYUGDIJJAS OTHON !!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 06. 04. 6:40
A koc babak kőzül az Éva volt a leg rosszabb enekes .
de jol tudott szopikalni.
na nam bajj az is valami!
Vendég 2005. 06. 04. 6:36
Ugy erzik el jött az idejül , pedig már reg le járt ,
Lehet Hogy a III/III, lehet valami .
valamit tenni kellett hogy a multban támogassak őket .
Vendég 2005. 06. 04. 6:33
Lehet hogy elfogyott a love .
A komonizmus után megit föl támadt, remelem az Erdös nem.
Allamilag támogatot banda ,
Pasztor III / III - tag volt !!!!
Vendég 2005. 05. 10. 11:28
Ugy hallottam, hogy a Neoton júniusban koncertet tart. Hol lehet rá jegyet szerezni, és pontosan hányadikán lesz?
papa 2005. 05. 05. 19:36
mind öröké neoton
Vendég 2005. 05. 03. 22:52
igazán abba hagyhatnák már a zenélést,vagy elfogyott a lóvé?
Vendég 2005. 04. 29. 18:37
Mit keres a TNT a neoton fotógalériában?
Vendég 2005. 04. 29. 18:36
hol és mikortól lehet kapni?
Jónap Tamás 2005. 04. 29. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek